Referencje

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Adres e-maila jest dobrowolny, nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji wpisów, usuwania lub nie publikowania wpisów.
31 wpisów.
Marta Marta napisał/a 27. czerwca 2017
Na terapię do pani Marioli zgłosiłam się z naderwanym mięśniem czworogłowym. Ból był nie do zniesienia, właściwie to nogę prawie ciągnęłam za sobą, nie mówiąc już o innych czynnościach, jak zginanie czy podnoszenie. Smarownie i punkcja pomogły tylko na chwilę, a potem wszystko wróciło. Już po pierwszym zabiegu u pani Marioli poczułam różnicę, zmniejszył się obrzęk i noga zaczęła być jakby bardziej ruchoma. Po następnym zabiegu już mogłam swobodnie schodzić po schodach co wcześnie nie było możliwe. Pani Mariola w rekordowym tempie postawiła mnie na nogi i bardzo szybko wróciłam do aktywnego trybu życia. Aktualnie pani Mariola zajmuje się również moją córką u której w kwietniu zdiagnozowano boczne skrzywienie kręgosłupa. Po serii zabiegów u pani Marioli, na ostatniej kontroli lekarskiej, lekarz stwierdził ogromną poprawę postawy mojego dziecka. Polecam zabiegi u pani Marioli, ponieważ jest to osoba bardzo kompetentna o ogromnej wiedzy oraz profesjonalnym podejściu do każdego pacjenta, do tego jest to również bardzo miła, serdeczna i ciepła osoba o pogodnym usposobieniu.
Pozdrawiam Marta i Wiki
Małgorzata Małgorzata napisał/a 22. stycznia 2017
Dotyczy terapii Techniki Bowena.
Na terapię techniką Bowena zgłosiłam się do pani Marioli Mańka-Sgodzaj w listopadzie 2016 r. Jestem obecnie emerytką, a przed przejściem na emeryturę pracowałam 40 lat za biurkiem, plus lata nauki spowodowały dolegliwości kręgosłupa i inne. Nie ukrywam, że słyszałam wcześniej o tej terapii lecz byłam do niej sceptycznie nastawiona. Jednak w trakcie zabiegu stwierdziłam, że dolegliwości ustępują, nie trzeba było w domu smarować bolących miejsc i zażywać leków przeciwbólowych.
Pani Mariola bardzo taktownie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, co pomaga jej również ustalić jak ma przebiegać zabieg i spowodować właściwy efekt końcowy.
Stwierdzam, że w trakcie zabiegu czułam poprawę (ból znikał).
Jestem zadowolona z pracy pani Marioli, wykonuje zabiegi w sposób profesjonalny, co stwierdzam po przeprowadzonych zabiegach, więc mogę ją polecić innym osobą które cierpią.

Małgorzata K.
Krystyna Krystyna napisał/a 15. czerwca 2016
Do Pani Marioli trafiłam z polecenia, koleżanka korzysta z terapii więc i ja zmuszona byłam skorzystać. Dopadł mnie ogromny ból pleców, nie mogłam swobodnie się poruszać i wykonywać codziennych czynności, tabletki pomagały tylko na chwilę. Zdecydowałam się na wizytę u pani Marioli i spodziewałam się masażu, a tu dotknięcie i cisza, musiałam wpierw wlać w siebie szklankę wody i prawie godzinę leżałam a pani Mariola przychodziła , dotykała i wychodziła. Leżę i myślę co to za "czary-mary", no i przysnęłam. Po zabiegu wstałam lekko odurzona, ale jakaś inna. Jestem po trzech wizytach i muszę stwierdzić, że ból z pleców zelżał, czuję się naładowana pozytywną energią, lepiej sypiam, przemiana materii zdecydowanie mi się poprawiła. Umówiłam się na kolejną wizytę i wszystkim polecam.
Wdzięczna Krystyna
Halina Halina napisał/a 16. maja 2016
Terapia Pani Marioli jest bardzo pomocna w różnych schorzeniach i bólach polecamy. Pani Mariola osoba bardzo miła i sympatyczna, profesjonalna w terapii, polecam!! Halina.
Ania Ania napisał/a 12. maja 2016
Do Pani Marioli trafiłam z ogromnym bólem kręgosłupa. Postawiła mnie na nogi. Dodatkowo pomogła mi wyciszyć się, uspokoić emocje. Wyleczyła nerki, które szwankowały bardzo. Działa lepiej niż lekarze. Jest osobą bardzo miłą i kompetentną. Serdecznie polecam wszystkim!
Krystyna Krystyna napisał/a 22. kwietnia 2016
Bardzo dziękuję za pomoc i wszystkim polecam terapie u p. Marioli. Dostałam drugie życie. Jeszcze raz dziękuję w imieniu swoim i męża.
Odpowiedź administratora przez: Mariola
Dziękuję
Leszek Leszek napisał/a 16. kwietnia 2016
Po dwóch miesiącach terapii widzę znaczną poprawę, bardzo gorąco polecam. Doskonała specjalistka, przy tym miła i serdeczna, kontaktowa i z poczuciem humoru. Dziękuję Leszek z żoną.
Daria Daria napisał/a 18. marca 2016
podziękowanie
W listopadzie ubiegłego roku wykryłam w piersi jakieś zgrubienie. Po wielu bardzo nieprzyjemnych badaniach stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy - typ raka - hormonozależny. Z dnia na dzień stałam się pacjentką onkologiczną. Lekarz powiedział mi, że nie ma na co czekać, więc w tej chwili jestem już po ósmej chemii. Zostałam poddana tak zwanej intensywnej chemioterapii indukcyjnej w cyklach co 14 dni. Od samego początku jestem pod opieką terapeutki Marioli Mańka-Sgodzaj. Technika Bowena w moim przypadku działa prawdziwe cuda. Ludzie po chemioterapii są słabi, nie mają apetytu, siada im psychika.....a u mnie.....no cóż....jak na osobę chorą na raka czuję się nieźle. Oczywiście pewnych dolegliwości nie da się wyeliminować bo jak wiadomo chemia wykańcza nie tylko komórki rakowe, lecz też wszystkie inne, wypadają włosy, brwi, rzęsy......ale lekarz prowadzący mnie w Instytucie Onkologii w Gliwicach jest zdumiony w jakiej jestem dobrej kondycji. Po pierwszym rezonansie magnetycznym zostałam skierowana na kolejną biopsję z podejrzeniem przerzutów do węzłów chłonnych, ale lekarz który miał ją wykonać odstąpił od zabiegu nie znajdując powodu do ukłucia.....stwierdził, że według niego i aparatu USG pod pachą jest "czysto". "Procedura piersi" techniką Bowena pomogła....choć nie ukrywam, że w moim przypadku nie jest to przyjemny zabieg.....Zabiegi techniką Bowena mam raz w tygodniu. Z początku mój organizm reagował na nie silnymi dreszczami i uczuciem zimna, ale ten stan szybko przechodził. Teraz tak zwany "wewnętrzny lekarz" przynosi mi ulgę i odprężenie. Dzięki Technice Bowena udaje mi się żyć "prawie" normalnie, a terapeutka Mariola Mańka-Sgodzaj - osoba bardzo ciepła i profesjonalna jest co tydzień miłym i z niecierpliwością oczekiwanym gościem w moim domu.
Dziękuję za wszystko - Daria lat 55.
Marta Marta napisał/a 15. marca 2016
Panią Mariolę Mańkę-Sgodzaj znam już od bardzo dawna- była moją wychowawczynią oraz nauczycielką w-f od gimnazjum aż po liceum. Na zajęciach dawała nam popalić, za co teraz -wszyscy uczniowie- jesteśmy wdzięczni. Dbała o nasz rozwój fizyczny, jednak co ważniejsze, zawsze mogliśmy na nią liczyć. Sama rozmowa działała leczniczo. I tak też jest do teraz.
Zabiegi z Terapii Bowena zaczęłam rok temu. Zgłosiłam się do Pani Marioli z okropnymi, nawracającymi co dwa tygodnie bólami migrenowymi. To był tylko początek.. Na zabiegach zajęłyśmy się również problemami z gardłem-anginami, chrypami, utratą głosu, zatokami oraz nieregularnym miesiączkowaniem. Na początku pomyślałam 'czemu nie spróbować? może zadziała.' Jednak sama nie do końca wiedziałam co z tego wyjdzie. Wystarczył pierwszy zabieg, żeby pokochać tę Technikę i 'uzależnić się' od niej i pani Marioli 🙂
Kiedy podczas zabiegu, w jakiś cudowny sposób napad migreny ustał- byłam pod ogromnym wrażeniem. Bardzo szybko namówiłam na zabiegi mamę, a po jakimś czasie również tatę. Sama zaś kontynuowałam zabiegi, a pani Mariola skupiła się na problemie skoliozy.
Niebawem pójdę na ponowne prześwietlenie kręgosłupa aby porównać moje wyniki sprzed paru lat 🙂

Przekonałam się że terapia Techniką Bowena działa zdrowotnie
i leczniczo na mój organizm oraz psychikę. Wraz z mamą czujemy się pozytywnie naładowane energią, ale również bardzo spokojne 🙂

Sam zabieg to jedno. Ale osoba wykonująca taki zabieg to
drugie i chyba to ważniejsze. Pani Mariola jest, wspaniałą i pozytywną osobą! Z
całego serca polecam! 🙂

Marta
Józefa i Antoni K Józefa i Antoni K napisał/a 11. marca 2016
Podziękowanie. Zabiegi metodą Bowena, których doświadczyliśmy i żona i ja polecamy naszym znajomym. Profesjonalnie wykonane zabiegi przez Panią Mariolę pozwoliły nam pozbyć się problemów zdrowotnych. Szybko, skutecznie i delikatnie. Otrzymaliśmy porady dotyczące sposobu odżywiania, poruszania się, przyjęcia odpowiedniej pozycji podczas dłuższego siedzenia oraz gimnastyki leczniczej i korekcyjnej. Metoda Bowena jest godna dalszego polecania co też robimy.

Mamy nadzieję, że Pani Mariola pomoże jeszcze wielu osobom swoim
profesjonalizmem, zaangażowaniem i życzliwością.

Z Poważaniem życzeniami dalszych sukcesów Józefa i Antoni K.