Referencje

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Adres e-maila jest dobrowolny, nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji wpisów, usuwania lub nie publikowania wpisów.
29 wpisów.
Bożena Bożena napisał/a 11. lutego 2018:
Witam. Od 3 m-cy chodzę systematycznie na zabiegi. Terapia Bowena naprawdę pomaga.Miałam ból kręgosłupa lędźwiowego. Ból ustąpił,promieniowania juz nie ma. Wróciłam znów do pracy. Teraz już wiem,że to pomaga. Wczoraj powiedziałam Pani Marioli, że od tygodnia mam bóle głowy, nie potrafię spokojnie spać. Po zabiegu dziś wreszcie się wyspałam. Dziękuję,że jest ktoś taki jak Pani. Pomaga i jej metody skutkują i człowiekowi, naprawdę chce się żyć na nowo.Pozdrawiam i jest Pani WIELKA!
Bożena Bożena napisał/a 4. grudnia 2017:
Witam. Do Pani Marioli trafiłam w listopadzie ze strasznym bólem kręgosłupa z promieniowaniem do podbrzusza i nóg. Dzięki terapii Techniką Bowena promieniowanie ustąpiło. Nie mogłam siedzieć, chodzić bo bolało. Jestem po 4 zabiegu jest lepiej, nie jest to jeszcze to co powinno być, ale mogę chodzić, siedzieć. Polecam te zabiegi, a Pani Marioli składam ukłony za profesjonalizm i życzliwość. Życzę cierpliwości do pacjentów takich jak ja, bo potrzeba czasu by to ponaprawiać, a ja niecierpliwa już bym chciała być całkiem zdrowa i na chodzie! Życzę poszerzania wiedzy w tym kierunku bo naprawdę robi Pani kawał dobrej roboty. Pozdrawiam. Z poważaniem Bożena K.
Marcin Marcin napisał/a 10. listopada 2017:
Bardzo polecam usługi pani Marioli
Pomaga mi w sprawie zakrzepicy po operacji kolana. Na początku chodziłem na terapie sam,
teraz pół mojej familii chodzi do naszej uroczej Cudo twórczyni.
Pozdrawiam Marcin
Ania Ania napisał/a 4. listopada 2017:
Witam serdecznie, dołączam swoją pozytywną opinię odnośnie techniki stosowanej przez Panią Mariolę. Początkowo zgłosiłam się z bólem pleców, który dzięki zabiegom został zwalczony. Z czasem okazało się również, że Bowen pomógł mi zminimalizować duszności związane z alergią oraz złagodził stany depresyjne. Poprawę nastroju oraz "doenergetyzowanie" odczuwam po każdym zabiegu - coś w rodzaju poczucia, że krew lepiej krąży w żyłach. Bowen przydaje się także w przypadku dolegliwości trawiennych - wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.
Krótko mówiąc, polecam terapię techniką Bowena z różnych przyczyn, ponieważ pomaga wieloaspektowo. Przede wszystkim zaś rekomenduję wykonywanie zabiegów przez Panią Mariolę, gdyż do swej pracy podchodzi profesjonalnie, z uważnością i zrozumieniem.
Ania Ania napisał/a 20. października 2017:
Do Pani Marioli przyszłam z synem, który ma Zespół Aspergera, jest to zaburzenie ze spektrum autyzmu, nieuleczalne, można jedynie wspomóc poprzez różne terapie. wcześniej próbowaliśmy wielu metod- niestety bez większych rezultatów. Nawet leki nie pomagały na nadpobudliwość, autoagresję, problemy ze snem, kłopoty z koncentracją i na natręctwa. Na twarzy syna " mało się działo", rzadko tak naprawdę się uśmiechał, mimika była "sztywna" i "chłodna". Już po drugim zabiegu zauważyliśmy różnicę, pierwszym sygnałem, który nas bardzo ucieszył był prawdziwy, szczery śmiech. Dziecko wyciszyło się, jest spokojniejsze, ma bardziej skoordynowane ruchy ciała, nie jest tak spięte. O wiele lepiej radzi sobie w szkole. Nie liczyłam na tak szybki efekt. Baaaaaaardzo dziękujemy.
Krystyna Krystyna napisał/a 8. października 2017:
Zgłosiłam się do pani Marioli ponieważ od dłuższego czasu borykam się z chorobą Parkinsona. doskwierają mi drżenia rąk i głowy, do tego jeszcze nie przesypiałam całej nocki. Jestem pod stałą kontrolą lekarską i czuję się coraz lepiej. jestem po 8 zabiegu i co? Moje dłonie nie drżą, potrafię się podpisać, sporadycznie biorę tabletki na sen. Już nawet nie pamiętam kiedy brałam. Serdecznie polecam terapię i panią Mariolę i serdecznie dziekuję za pomoc. Krystyna.K
Michał Michał napisał/a 29. lipca 2017:
Witam do pani Marioli zgłosiłem się z przeciążeniem stawu kolanowego i bólem pleców. Napiszę krótko: po pierwszej wizycie rano wstałem jak nowo narodzony (bo wcześniej ból uniemożliwiał mi wstanie z łóżka), po drugiej wizycie mogłem normalnie chodzić pracować. Tak więc wszystkich którzy są sceptycznie nastawieni zapraszam w 100%, bo warto. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję
Rodzice Szymonka Rodzice Szymonka napisał/a 9. lipca 2017:
Jesteśmy rodzicami Szymonka, który ma 1,5 roku. Nasz syn, gdy skończył 2,5 miesiąca, zaczął mieć problemy ze snem. Wybudzał się każdej nocy co 0,5/1h i tak to trwało ponad rok! W końcu trafiliśmy przez znajomego do Pani Marioli. Już po dwóch zabiegach Szymon zaczął lepiej sypiać. Z każdym kolejnym, było coraz lepiej. Teraz nasz syn ma 1,5 roku i przesypia każdą noc. Dodatkowym problemem Szymona było obniżone napięcie mięśniowe. Oprócz rehabilitacji pomogła mu wyjść z tego technika Bowena. Zakończyliśmy z pozytywnym wynikiem rehabilitację, gdyż lekarz stwierdził, że nie wymaga dodatkowego rehabilitowania.
Jesteśmy Pani Marioli bardzo, ale to bardzo wdzięczni, za okazaną pomoc oraz troskę, którym otoczyła naszego.
Marta Marta napisał/a 27. czerwca 2017:
Na terapię do pani Marioli zgłosiłam się z naderwanym mięśniem czworogłowym. Ból był nie do zniesienia, właściwie to nogę prawie ciągnęłam za sobą, nie mówiąc już o innych czynnościach, jak zginanie czy podnoszenie. Smarownie i punkcja pomogły tylko na chwilę, a potem wszystko wróciło. Już po pierwszym zabiegu u pani Marioli poczułam różnicę, zmniejszył się obrzęk i noga zaczęła być jakby bardziej ruchoma. Po następnym zabiegu już mogłam swobodnie schodzić po schodach co wcześnie nie było możliwe. Pani Mariola w rekordowym tempie postawiła mnie na nogi i bardzo szybko wróciłam do aktywnego trybu życia. Aktualnie pani Mariola zajmuje się również moją córką u której w kwietniu zdiagnozowano boczne skrzywienie kręgosłupa. Po serii zabiegów u pani Marioli, na ostatniej kontroli lekarskiej, lekarz stwierdził ogromną poprawę postawy mojego dziecka. Polecam zabiegi u pani Marioli, ponieważ jest to osoba bardzo kompetentna o ogromnej wiedzy oraz profesjonalnym podejściu do każdego pacjenta, do tego jest to również bardzo miła, serdeczna i ciepła osoba o pogodnym usposobieniu.
Pozdrawiam Marta i Wiki
Małgorzata Małgorzata napisał/a 22. stycznia 2017:
Dotyczy terapii Techniki Bowena.
Na terapię techniką Bowena zgłosiłam się do pani Marioli Mańka-Sgodzaj w listopadzie 2016 r. Jestem obecnie emerytką, a przed przejściem na emeryturę pracowałam 40 lat za biurkiem, plus lata nauki spowodowały dolegliwości kręgosłupa i inne. Nie ukrywam, że słyszałam wcześniej o tej terapii lecz byłam do niej sceptycznie nastawiona. Jednak w trakcie zabiegu stwierdziłam, że dolegliwości ustępują, nie trzeba było w domu smarować bolących miejsc i zażywać leków przeciwbólowych.
Pani Mariola bardzo taktownie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, co pomaga jej również ustalić jak ma przebiegać zabieg i spowodować właściwy efekt końcowy.
Stwierdzam, że w trakcie zabiegu czułam poprawę (ból znikał).
Jestem zadowolona z pracy pani Marioli, wykonuje zabiegi w sposób profesjonalny, co stwierdzam po przeprowadzonych zabiegach, więc mogę ją polecić innym osobą które cierpią.

Małgorzata K.