Referencje

Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna.

 
 
 
 
 
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.
Adres e-maila jest dobrowolny, nie będzie opublikowany.
Zastrzegamy sobie prawo do edycji wpisów, usuwania lub nie publikowania wpisów.
31 wpisów.
Jakub G. Jakub G. napisał/a 23. lutego 2018
Zgłosiłem się do Pani Marioli z bólem, który przeszywał całą moją nogę. Po profesjonalnym rozeznaniu przez Panią Mariolę okazało się, że to coś z nerwem kulszowym. Po serii dwóch zabiegów odczułem wyraźną ulgę podczas chodzenia, a nawet biegania. Uprawiam czynnie sport, więc poradzenie sobie z tym problemem było dla mnie bardzo ważne. Dzięki Pani Marioli problem ustał, przez co nie odczuwam już żadnego dyskomfortu podczas treningów. Polecam jej usługi każdemu, ponieważ jest profesjonalistką, która swoim bardzo dobrym podejściem i wiedzą może zdziałać cuda!
Ryszard M. Ryszard M. napisał/a 23. lutego 2018
Od wielu lat trenuję tenis stołowy. Jakiś czas temu nabawiłem się kontuzji prawego barku i ramienia, uniemożliwiało mi to wykonywanie niektórych ruchów. Po wielu próbach rehabilitacji w wszelakich ośrodkach fizjoterapeutycznych postanowiłem spróbować terapii metodą Bowena. Zgłosiłem się do Pani Marioli, która wykonała mi parę testów dotyczących ruchomości stawów barkowych. Już po pierwszym zabiegu zakres ruchomości znacznie się zwiększył. Po kolejnym mogłem spokojnie podejść do treningu. Serdecznie dziękuję i polecam terapię Bowena! 🙂
Ryszard M.
Bożena Bożena napisał/a 11. lutego 2018
Witam. Od 3 m-cy chodzę systematycznie na zabiegi. Terapia Bowena naprawdę pomaga.Miałam ból kręgosłupa lędźwiowego. Ból ustąpił,promieniowania juz nie ma. Wróciłam znów do pracy. Teraz już wiem,że to pomaga. Wczoraj powiedziałam Pani Marioli, że od tygodnia mam bóle głowy, nie potrafię spokojnie spać. Po zabiegu dziś wreszcie się wyspałam. Dziękuję,że jest ktoś taki jak Pani. Pomaga i jej metody skutkują i człowiekowi, naprawdę chce się żyć na nowo.Pozdrawiam i jest Pani WIELKA!
Bożena Bożena napisał/a 4. grudnia 2017
Witam. Do Pani Marioli trafiłam w listopadzie ze strasznym bólem kręgosłupa z promieniowaniem do podbrzusza i nóg. Dzięki terapii Techniką Bowena promieniowanie ustąpiło. Nie mogłam siedzieć, chodzić bo bolało. Jestem po 4 zabiegu jest lepiej, nie jest to jeszcze to co powinno być, ale mogę chodzić, siedzieć. Polecam te zabiegi, a Pani Marioli składam ukłony za profesjonalizm i życzliwość. Życzę cierpliwości do pacjentów takich jak ja, bo potrzeba czasu by to ponaprawiać, a ja niecierpliwa już bym chciała być całkiem zdrowa i na chodzie! Życzę poszerzania wiedzy w tym kierunku bo naprawdę robi Pani kawał dobrej roboty. Pozdrawiam. Z poważaniem Bożena K.
Marcin Marcin napisał/a 10. listopada 2017
Bardzo polecam usługi pani Marioli
Pomaga mi w sprawie zakrzepicy po operacji kolana. Na początku chodziłem na terapie sam,
teraz pół mojej familii chodzi do naszej uroczej Cudo twórczyni.
Pozdrawiam Marcin
Ania Ania napisał/a 4. listopada 2017
Witam serdecznie, dołączam swoją pozytywną opinię odnośnie techniki stosowanej przez Panią Mariolę. Początkowo zgłosiłam się z bólem pleców, który dzięki zabiegom został zwalczony. Z czasem okazało się również, że Bowen pomógł mi zminimalizować duszności związane z alergią oraz złagodził stany depresyjne. Poprawę nastroju oraz "doenergetyzowanie" odczuwam po każdym zabiegu - coś w rodzaju poczucia, że krew lepiej krąży w żyłach. Bowen przydaje się także w przypadku dolegliwości trawiennych - wspomaga funkcjonowanie układu pokarmowego.
Krótko mówiąc, polecam terapię techniką Bowena z różnych przyczyn, ponieważ pomaga wieloaspektowo. Przede wszystkim zaś rekomenduję wykonywanie zabiegów przez Panią Mariolę, gdyż do swej pracy podchodzi profesjonalnie, z uważnością i zrozumieniem.
Ania Ania napisał/a 20. października 2017
Do Pani Marioli przyszłam z synem, który ma Zespół Aspergera, jest to zaburzenie ze spektrum autyzmu, nieuleczalne, można jedynie wspomóc poprzez różne terapie. wcześniej próbowaliśmy wielu metod- niestety bez większych rezultatów. Nawet leki nie pomagały na nadpobudliwość, autoagresję, problemy ze snem, kłopoty z koncentracją i na natręctwa. Na twarzy syna " mało się działo", rzadko tak naprawdę się uśmiechał, mimika była "sztywna" i "chłodna". Już po drugim zabiegu zauważyliśmy różnicę, pierwszym sygnałem, który nas bardzo ucieszył był prawdziwy, szczery śmiech. Dziecko wyciszyło się, jest spokojniejsze, ma bardziej skoordynowane ruchy ciała, nie jest tak spięte. O wiele lepiej radzi sobie w szkole. Nie liczyłam na tak szybki efekt. Baaaaaaardzo dziękujemy.
Krystyna Krystyna napisał/a 8. października 2017
Zgłosiłam się do pani Marioli ponieważ od dłuższego czasu borykam się z chorobą Parkinsona. doskwierają mi drżenia rąk i głowy, do tego jeszcze nie przesypiałam całej nocki. Jestem pod stałą kontrolą lekarską i czuję się coraz lepiej. jestem po 8 zabiegu i co? Moje dłonie nie drżą, potrafię się podpisać, sporadycznie biorę tabletki na sen. Już nawet nie pamiętam kiedy brałam. Serdecznie polecam terapię i panią Mariolę i serdecznie dziekuję za pomoc. Krystyna.K
Michał Michał napisał/a 29. lipca 2017
Witam do pani Marioli zgłosiłem się z przeciążeniem stawu kolanowego i bólem pleców. Napiszę krótko: po pierwszej wizycie rano wstałem jak nowo narodzony (bo wcześniej ból uniemożliwiał mi wstanie z łóżka), po drugiej wizycie mogłem normalnie chodzić pracować. Tak więc wszystkich którzy są sceptycznie nastawieni zapraszam w 100%, bo warto. Pozdrawiam i jeszcze raz bardzo dziękuję
Rodzice Szymonka Rodzice Szymonka napisał/a 9. lipca 2017
Jesteśmy rodzicami Szymonka, który ma 1,5 roku. Nasz syn, gdy skończył 2,5 miesiąca, zaczął mieć problemy ze snem. Wybudzał się każdej nocy co 0,5/1h i tak to trwało ponad rok! W końcu trafiliśmy przez znajomego do Pani Marioli. Już po dwóch zabiegach Szymon zaczął lepiej sypiać. Z każdym kolejnym, było coraz lepiej. Teraz nasz syn ma 1,5 roku i przesypia każdą noc. Dodatkowym problemem Szymona było obniżone napięcie mięśniowe. Oprócz rehabilitacji pomogła mu wyjść z tego technika Bowena. Zakończyliśmy z pozytywnym wynikiem rehabilitację, gdyż lekarz stwierdził, że nie wymaga dodatkowego rehabilitowania.
Jesteśmy Pani Marioli bardzo, ale to bardzo wdzięczni, za okazaną pomoc oraz troskę, którym otoczyła naszego.