4-StartReferencje

REFERENCJE
Opinie moich klientów
Zgłosiłem się do Pani Marioli z problemami emocjonalnymi i powiem szczerze, że sceptycznie podchodzę do jakichkolwiek terapii, jednak zdecydowałem się spróbować. Umówiłem się na zabieg i muszę napisać, że zabieg jest bardzo przyjemny, dotyk-przerwa, dotyk-przerwa i tak przez godzinkę sobie leżałem, głęboko oddychałem. Po zabiegu czułem się bardzo odprężony, zrelaksowany. Z P. Mariolą skontaktowałem się po dwóch dniach z podziękowaniem, gdyż w końcu przespałem noc, czuję się bardzo dobrze. Polecam te zabiegi i terapeutkę.

Zbigniew W.
W listopadzie ubiegłego roku wykryłam w piersi jakieś zgrubienie. Po wielu bardzo nieprzyjemnych badaniach stwierdzono u mnie nowotwór złośliwy – typ raka – hormonozależny. Z dnia na dzień stałam się pacjentką onkologiczną. Lekarz powiedział mi, że nie ma na co czekać, więc w tej chwili jestem już po ósmej chemii. Zostałam poddana tak zwanej intensywnej chemioterapii indukcyjnej w cyklach co 14 dni. Od samego początku jestem pod opieką terapeutki Marioli Mańka-Sgodzaj. Technika Bowena w moim przypadku działa prawdziwe cuda. Ludzie po chemioterapii są słabi, nie mają apetytu, siada im psychika…..a u mnie…..no cóż….jak na osobę chorą na raka czuję się nieźle. Oczywiście pewnych dolegliwości nie da się wyeliminować bo jak wiadomo chemia wykańcza nie tylko komórki rakowe, lecz też wszystkie inne, wypadają włosy, brwi, rzęsy……ale lekarz prowadzący mnie w Instytucie Onkologii w Gliwicach jest zdumiony w jakiej jestem dobrej kondycji…………

Daria
Podziękowanie. Zabiegi metodą Bowena, których doświadczyliśmy i żona i ja polecamy naszym znajomym. Profesjonalnie wykonane zabiegi przez Panią Mariolę pozwoliły nam pozbyć się problemów zdrowotnych. Szybko, skutecznie i delikatnie. Otrzymaliśmy porady dotyczące sposobu odżywiania, poruszania się, przyjęcia odpowiedniej pozycji podczas dłuższego siedzenia oraz gimnastyki leczniczej i korekcyjnej. Metoda Bowena jest godna dalszego polania co też robimy. Mamy nadzieję, że Pani Mariola pomoże jeszcze wielu osobom swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem i życzliwością. Z Poważaniem życzeniami dalszych sukcesów.

Józefa i Antoni K.